FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
S Juventusem to byl vyrovnaný zápas
06/10/10 - Cordoba 06/10/10 - Inter v ostře sledovaném Derby d'Italia nedokázal porazit Juventus Turín a díky ztrátě dvou bodů přepustil první příčku tabulky Laziu Řím. Protože je dlouholetý kapitán Javier Zanetti zraněný, musel jeho povinnosti na hřišti převzít jiný zkušený hráč - Ivan Cordoba. Kolumbijský stoper však zápas nedohrál.

"Ucítil jsem píchnutí v zadní části stehna a doktor si myslel, že by nebylo dobré, abych hrál dál," řekl Cordoba. Pozdější vyšetření ukázalo na natažený sval. Stoper tak musí odpočívat a na reprezentování Kolumbie musí v těchto dnech zapomenout. "Byl to vyrovnaný zápas, oba týmy hrály dobře. Pokusily jsme se nalézt v jejich hře mezery, byli dobře organizovaní. Pár šancí jsme si ale vytvořili. Mé střídání nám opravdu trochu zkomplikovalo plány, ale pozitivní je, že to byl pěkný fotbalový večer. Pokud bych měl vybrat tým, který udělal pro výhru vše, byl by to Inter. Pokud takto budeme pokračovat, nebudeme mít problémy. Doufám, že se během reprezentační pauzy dám do pořádku."

pokračování...  


V druhém poločasu převzal kapitánskou pásku Dejan Stankovič. Po zápase ocenil, že se hrál hlavně fotbal. "Byla to dobrá zpráva pro všechny, kteří to sledovali. Rozhodčí byl dobrý a my jsme mu hodně pomohli. Byla to taktická hra, kde se hodně běhalo. Není lehké hrát co nejlépe každé tři dny. Teď na nás čekají reprezentační povinnosti a já se už jen při tom pomyšlení cítím unavený. Ale to je v pořádku."

"Žádná sezona není stejná jako jiné předešlé. V minulých jsme byli po pár zápasech v čele, ale ostatní nás doháněli. Takže je lepší když je to takto, máme vyrovnanou ligu," řekl srbský záložník.

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com


© fcintermilano.com

Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


Předchozí článek: 03/10/10 - Benitez žádá fanoušky: Fanděte fér
Další článek: 06/10/10 - Benitez: Měli jsme trochu smůlu
2022


Diskuze

311


 
 Neděle 03/10/10 20:45, Serie A, 6.kolo 
INTER0:0JUVENTUS
[rozhovor]
Související články
Benitez žádá fanoušky: Fanděte fér
Benitez: Měli jsme trochu smůlu