FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB
 
V roce 1994 vyhrál Inter v Dortmundu 3:1
05/11/19 - Pamätáte si na posledný Dortmund-Inter? Bolo to v roku 1994, hralo sa štvrťfinále poháru UEFA a na nemeckom ihrisku sme vyhrali 1:3 po dvoch krásnych góloch Wima Jonka, vtedy veľmi obľúbený hráč u fanúšikov hlavne za jeho bojovnosť a vytrvalosť. Takto sa vyjadril Wim Jonk pred dnešným zápasom.

“Na Inter ťažko zabudnúť, stále vás mám všetkých v srdci. Tak ako vtedy, aj dnes je ťažké hrať na ich ihrisku. Pohltí ťa atmosféra, hrať na takom štadióne je niečo o čom sníva každé dieťa ktoré sa chce stať futbalistom. Vtedajšia výhra 1-3 je nazabudnuteľná. Hrali sme perfektný defenzívny futbal a mali sme excelenté protiútoky. Boli sme veľmi napätí a ja som dokázal streliť dva góly z krásnych akcií. Inter musí byť dnes veľmi kompaktný a udrieť ich v správnej chvíli. V súčastnosti má Inter silných hráčov, ktorí verím, že si budú vedieť vytvoriť šance a skórovať. Netreba zabudnúť že aj Dortmund je dnes skvelé mužstvo. Bude to zaujímavý zápas pre každého.”

© fcintermilano.com


Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.


 
 Úterý 05/11/19 21:00, Liga mistrů, ZS 4.z 
DORTMUND3:2INTER
[postřehy] [fotogalerie] [video hl] [hodnocení] [rozhovor]
Úterý 5.prosince 2023
Pondělí 4.prosince 2023
Čtvrtek 30.listopadu 2023
Středa 29.listopadu 2023
Úterý 28.listopadu 2023