Všechny kategorie

Středa 28.března 2018
Viareggio vyhrál Inter po osmé
28/03/18 - Inter po osmé v historii ovládl jubilejní 70.ročník slavného mládežnického turnaje hraného ve městečku Viareggio.

Primavera Interu na Viareggio Cupu vyhrála všechna utkání, v 7 zápasech dostala v součtu pouhé dvě branky. V základní skupině porazila Parmu 1-0. V další zápasech vyhrála nad APIA Tigers 5-0 a Salernitanou 2-0. V osmifinále vyřadila Pro Vercelli po výhře 2-1 a ve čtvrtfinále vyprovodila ze soutěže FC Janov díky výsledku 1-0. V pondělním semifinále pak i na podruhé porazila Parmu, tentokrát 2-0. Ve finále jí postavila Fiorentina, která sice kromě jedné remízy v základní skupině doposud vše vyhrála, ale na výhru se musela vždy pěkně nadřít. Inkasovala totiž vždy dvě branky. Až v semifinále dokázala s přehledem porazit Juventus 4-1.

Primavera Interu získala slavný Viareggio Cup, když ve finále porazila po prodloužení Fiorentinu 2-1. Fialky se dostaly do vedení na začátku druhé půle. Černomodří dokázali vyrovnat až 11 minut před koncem normální hrací doby zásluhou Belkheira a v prodloužení pak vstřelil v 96.minutě gól Vergani. Fiorentina již nedokázala srovnat, navíc od 106.minuty hrála bez vyloučeného hráče.

Inter se do finále dostal po výhře 2-0 nad Janovem. Branky vstřelili Rover a Nolan. Fiorentina v semifinále vyřadila Juventus po jasném vítězství 4-1.

Sobota 24.března 2018

Primavera Interu zatím na Viareggio Cupu vyhrála všechna utkání, dostala jedinou branku a v semifinále se utká v pondělí od 17 hodin s Parmou. V základní skupině tohoto soupeře porazila 1-0. V další zápasech vyhrála nad APIA Tigers 5-0 a Salernitanou 2-0. V osmifinále vyřadila Pro Vercelli po výhře 2-1 a ve čtvrtfinále vyprovodila ze soutěže FC Janov díky výsledku 1-0.

Neděle 26.března 2017
V pátek výběr Interu nastoupil proti Sassuolu ve čtvrtfinále Viareggio cupu. V první půli se neroverdi dostali do vedení zásluhou výstavní trefy Scamacca. Deset minut po změně stran srovnal stoper Lombardoni a jelikož po devadesáti minutách byl stav nerozhodný, následoval rozstřel. Ve druhé sérii kopů selhali obě strany: Lombardoniho vychytal gólman Costa a vzápětí Abelli bránu vůbec netrefil. V desáté sérii ovšem zaváhal už jenom Inter: v duelu gólmanů neuspěl Di Gregorio. Brankář Costa si vzápětí postavil sám míč na bílý bod a utkání přesnou trefou ukončil. Nerazzurri doplatili na absence opor (Pinamonti, Vanheusden) momentálně reprezentujících své domoviny na mládežnickém Euru a do semifinále tak postupuje Sassuolo.

Sassuolo - INTER 1:1, 8:9 p.
Branky: 13′ Scamacca - 55′ Lombardoni.

Sestava: Di Gregorio; Valietti (86′ Nolan), Gravillon, Lombardoni, Cagnano; Danso (86′ Bollini), Carraro, Awua (46′ Butić); Rover, Belkheir (51′ Mattioli), Bakayoko (63′ Emmers).
Čtvrtek 23.března 2017
Výběr do 19 let postupuje dále v tradičním turnaji Viareggio Cup. V základní skupině si nerazzurri vybojovali první místo po výhře 3:0 s Gianninou, 12:1 s LIAC New York a remíze 1:1 se SPAL Ferrara. Trenér Vecchi ale tehdy nebyl s výkony příliš spokojený. Po skupinové části se nechal slyšet, že jeho svěřenci neodevzdávají na hřišti sto procent, a pokud chtějí postoupit dál, musí svůj přístup změnit. To se zjevně povedlo: v osmifinále se ve středu střetli s Cagliari, a o svém pohodlném vítězství rozhodli čtyřmi brankami už v první půli. Čtvrtfinálový souboj se Sassuolem je na programu v pátek od 15 hodin.

INTER 4:0 Cagliari
Branky: 4′ Carraro , 14′ e 33′ Butić, 40′ Gravillon.

INTER (4-3-3): Di Gregorio; Mattioli, Gravillon, Lombardoni (72′ Nolan), Cagnano; Rivas (20′ Danso), Carraro (58′ Awua), Emmers (58′ Gnoukouri); Rover (46′ Sala), Butić (58′ Belkheir), Bakayoko (46′ Souaré).
Úterý 14.března 2017
Primavera odstartovala svou účast na Viareggio cup vítězně, když včera zdolala řeckou Gianninu hladce 3:0. Ve středu se střetne s LIAC New York, který v úvodním duelu podlehl týmu SPAL Ferrara.

INTER 3:0 PAS Giannina
Branky: Mattioli 23', Rivas 32', Butić 35'.
Sestava: Di Gregorio - Mattioli (45' Capone), Gravillon (45' Nolan), Vanheusden (77' Lombardoni), Cagnano (45' Sala) - Awua, Carraro (45' Putzolu), Rivas (60' Mutton) - Rover (60' Bollini), Butić, Bakayoko.

Pondělí 6.března 2017

Primavera Interu se v příštím týdnu zúčastní tradičního mládežnického turnaje ve Viareggiu. Letos se hraje již 69.ročník. V základní skupině se mladíci pod vedeném trenéra Stefana Vecchiho utkájí v pondělí 13.března s PAS Giannina, o dva dny později vyzvou LIAC New York a v sobotu 18.března na ně čeká Spal.

Úterý 29.března 2016
Výběr do 19 let titul z turnaje Viareggio neobhájí. V semifinále mladíci nestačili na Palermo, když po katastrofické první půli prohrávali už 0:3. Gyamfi a Correa sice později snížili, vyrovnat se ale černomodrým nepodařilo. Nejlepším střelcem nerazzurri se stal Correa s pěti zásahy.

Torneo di Viareggio patří mezi nejpřestižnější mládežnické turnaje v Evropě. Koná se v Toskánsku od roku 1949. V minulém ročníku Inter zvítězil a navíc si ocenění pro nejlepšího hráče turnaje odnesl útočník Bonazzoli, který už ale patří Sampdorii. Inter získal prvenství celkově sedm krát, nejúspěšnější AC Milán devětkrát.
Středa 23.března 2016

Primavera Interu (pouze hráči do 19 let) dnes porazila klub Ujana 5:0 a na slavném mládežnickém turnaji Viareggio cup postoupila do čtvrtfinále, kde se utká s Fiorentinou. V základní skupině skončil Inter druhý, když prohrál se Speziou 1:3 a porazil APIA Tigers 5:0 a Akademija Pandev 4:0.

Úterý 17.února 2015
Inter vyhrál Viareggio Cup a překonal Duklu
17/02/15 -
Inter po sedmé v historii vyhrál slavný mezinárodní mládežnický turnaj Viareggio Cup a překonal pražskou Duklu, která vyhrála o jeden pohár méně, naposledy v roce 1980. Ve finále 67.ročníku zaslouženě porazil Hellas Veronu 2:1.

Fanklub Interu Milán
Přihlaste se do českého oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra a staňte se pravými fanoušky. Získejte dárky a řadu výhod jako je možnost získat vstupenky na zápasy a účastnit se společných výjezdů. Členství je roční a stojí 650 Kč pro seniory a 300 Kč pro juniory. Od 1.10.2020 je příspěvek dražší o 100 Kč / 4 eura. Letošní dárky od CCIC: Kosmetická taštička, gumový náramek, klíčenka a popsocket. Od Cechia Nerazzurra navíc propiska a plastová kartička s rozpisem zápasů v Serii A a ještě nějaké překvapení.
Více informací na cechianerazzurra.com, facebooku nebo na emailu.