Inter vyhrál slavný Viareggio Cup
28/03/18 - Primavera Interu získala slavný Viareggio Cup, když ve finále porazila po prodloužení Fiorentinu 2-1. Fialky se dostaly do vedení na začátku druhé půle. Černomodří dokázali vyrovnat až 11 minut před koncem normální hrací doby zásluhou Belkheira a v prodloužení pak vstřelil v 96.minutě gól Vergani. Fiorentina již nedokázala srovnat, navíc od 106.minuty hrála bez vyloučeného hráče.

Inter se do finále dostal po výhře 2-0 nad Janovem. Branky vstřelili Rover a Nolan. Fiorentina v semifinále vyřadila Juventus po jasném vítězství 4-1.

Tag:   Primavera   Viareggiocup