Rozhodčí: Sebastiano Peruzzo
Nejlepší hráč: Wesley Sneijder

INTER (4-2-3-1): Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 2 Cordoba, 4 Zanetti; 5 Stankovic (89 Arnautovic 46'), 8 Thiago Motta (28 Stevanovic 67'); 7 Quaresma (25 Samuel 46'), 10 Sneijder, 27 Pandev; 22 Milito. (1 Toldo, 29 Donati, 31 Alibec, 48 Crisetig). Trenér: José Mourinho.

Siena (4-3-1-2): 85 Curci (31 Pegolo 46'); 87 Rosi, 29 Cribari, 15 Brandao, 3 Del Grosso; 8 Vergassola, 10 Codrea, 12 Ekdal (23 Jarolim 81'); 7 Reginaldo (17 Fini 72'), 32 Maccarone, 24 Jajalo. (6 Terzi, 9 Paolucci, 11 Calaio`, 21 Rossi). Trenér: Alberto Malesani.

Další přestřelka v Serii A. Inter musel dvakrát otáčet skóre a málem prohrál s posledním týmem tabulky. Čtvrtý vítězný gól dal až v 93.minutě.

Dvě branky vstřelil z přímých kopů Wesley Sneijder.

Proti sobě nastoupily týmy s nejlepší a nejhorší obranou a zároveň i nejlepší a nejhorší tým v dosavadním průběhu ligy - Inter a Siena.

Kvůli žlutým kartám nemohl hrát Mario Balotelli, kterého v sestavě nahradil uzdravený Ricardo Quaresma. Christiana Chivu, který má zlomenou lebku, nahradil na levé straně obrany Javier Zanetti. Inter hrál v netradičním rozestavění 4-2-3-1 s osamoceným Militem vepředu. Zranění jsou Muntari a Cambiasso.

Nečekaně se zápas velmi nepovedl Thiagu Mottovi.

V 36.minutě dostal Inter do vedení 2-1 nádhernou ranou z přímého kopu Wesley Sneijder. Oslavující hráči přinesli na trávník triko se vzkazem "Vrať se brzy" pro jejich zraněného spoluhráče Chivua. Hosté však do 60 sekund vyrovnali.

Při příchodu z kabiny si o přestávce poranil lýtkový sval Dejan Stankovič a musel být hned vystřídán. Mourinho měl připravený systém s diamantovou zálouhou a protože na lavičce nebyl nikdo, kdo by mohl Srba v tomto rozestavení nahradit, taktické plány se rozpadly a na hřiště šel nečekaně Arnautovič.

Inter byl blízko tomu, aby doma se Sienou senzačně prohrál. Naposledy nerazzurri prohráli soutěžní zápas na svém stadionu v listopadu 2008 proti Panathinaikosu v Lize mistrů.

Vítězný gól vstřelil v předposlední minutě nastavení Walter Samuel. Argentinský obránce si po zranění zahrál celý druhý poločas a v nastaveném čase se z něho stal útočník.

Po debutu a odehraných několika málo minutách v minulém kole si rakouský útočník Arnautovič zahrál celý druhý poločas.

Premiéru si v černomodrém dresu odbyl další mladíček z Primavery. V 67.minutě nahradil Thiaga Mottu Stevanovič.

Samuel Eto'o chybí týmu kvůli Africkému národnímu poháru celý leden. Siena v poločase střídala brankáře.

Po skončení utkání bylo za protesty vyloučen hráč Sieny Cribari.

Velké drama se šťastným koncem pro Inter Milán zažilo San Siro. Vedoucí Nerazzurri ještě v 88. minutě prohrávali s poslední Sienou 2:3, nakonec však slavili divoké vítězství 4:3. Dvěma brankami se na straně Interu blýskl Wesley Sneijder a na straně Sieny Massimo Maccarone. V nastaveném čase byl ještě vyloučen Emilson Cribari.

V první velké šanci zápasu se ocitl Goran Panděv, novou akvizici milánského Interu bravurně vychytal brankář Curci. V 18. minutě padla první branka, Massimo Maccarone krásnou střelou ze střední vzdálenosti asi z 25 metrů překonal Cesara a Siena senzačně vedla 1:0. Pakliže Siena vstřelila krásnou branku, tak vyrovnávací branka Interu byla neméně hezká, Milito si poradil s bránicím obráncem a přesnou střelou na zadní tyč vyrovnal -1:1.

Ve 36. minutě zahrával Wesley Sneijder volný přímý kop, jeho provedení bylo zvládnuto na výbornou a brankář Curci musel lovit míč ze sítě - 2:1 pro Inter. Předtím ještě zahodil velkou tutovku Brandao, jehož volej neslavila úspěch. Mimochodem druhá branka domácích byla věnována obránci Chivuovi, jenž si přivodil frakturu lebky. Siena ale zbraně neskládala, hned za další minutu se jí podařilo vyrovnat. Na konci pohledné akce byl Ghezzal, jenž si uvnitř pokutového území zpracoval míč a nekompromisně skóroval - 2:2.

Také druhý poločas byl velice zajímavý, Reginaldo z přímého kopu nastřelil brankovou konstrukci a Vergassola o chvíli později pálil vedle. V 64. minutě připravil Reginaldo přesnou přihrávkou další branku pro Massima Maccaroneho, ten vstřelil už svůj druhý gól v zápase a Siena opět vedla, tentokráte 3:2. Mourinho na nepříznivý vývoj reagoval změnou systému, ovšem další šanci měla opět Siena. Maccarone mohl završit hattrick, ale jeho hlavička nebyla po pasu Reginalda úspěšná.

Dvě minuty před koncem byl stav opět nerozhodný, k dalšímu přímému kopu Interu se opět postavil Wesley Sneijder a jeho krásný "angličan" znamenal vyrovnání na 3:3. Sneijder se rovněž dvěma brankami v zápase vyrovnal hostujícímu Maccaronemu.

Ve třetí minutě nastavení nakonec rozhodl celé utkání stoper Walter Samuel. Ten se ocitl na hrotu a na své neobvyklé pozici si nic nezadal se světovými kanonýry. Samuel jednoduše převzal míč na hranici ofsajdu a umístěnou střelou zajistil Interu tři body za vítězství 4:3. Siena se pochopitelně s porážkou těžko vyrovnávala, nervy na uzdě neudržel Emilson Cribari a těsně před závěrečným hvizdem obdržel červenou kartu.