Rozhodčí: Roberto Rosetti
Nejlepší hráč: Julio Cesar

INTER (4-4-2): 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 39 Santon; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 11 Muntari (17 Mariga 46'); 10 Sneijder; 27 Pandev (9 Eto'o 71'), 22 Milito. (1 Toldo, 2 Cordoba, 7 Quaresma, 8 Thiago Motta, 15 Krhin). Trenér: José Mourinho.

Neapol (4-3-1-2): 23 De Sanctis; 14 Campagnaro, 28 P.Cannavaro, 2 Grava; 16 Zuniga (21 Cigarini 81'), 5 Pazienza, 23 Gargano, 6 Aronica; 17 Hamsik; 27 Quagliarella, 19 Denis. (1 Iezzo, 3 Rullo, 8 Dossena, 9 Hoffer, 18 Bogliacino, 77 Rinaudo). Trenér: Walter Mazzarri.

Inter dal gól v Neapoli naposledy v roce 1997, od té doby se zde hrálo třikrát a Inter vždy prohrál 1-0 (2001,2008,2009).

Neapol nedostala gól v lize popáté za sebou.

Již šestou bezbrankovou remízu v této sezóně si připsal domácí tým. Pro Inter byla první.

Inter třináct zápasů za sebou v lize neprohrál.

Kvůli zranění nehrál Marco Materazzi a Cristian Chivu.

Inter měl v prvním poločasu kopat penaltu za ruku. Sudí Rosetti ji však neviděl. Za tu samou přitom v Bari nařídil pokutový kop proti Interu...

Vedoucí Inter Milán nedokázal po Parmě porazit ani Neapol a jeho náskok na čele ligy se ztenčil. Diváci na stadionu San Paolo v Neapoli se branky nedočkali, byť byl k vidění velmi zajímavý fotbal se spoustou šancí, mistrovský Inter několikrát zachránila branková konstrukce.

Poprvé zazvonila tyč Cesarovy branky v 10. minutě, Neapol zahrávala volný přímý kop, ten byl však zablokován, míč se dostal k Hamšíkovi a ten ho parádní střelou napálil do břevna! Stoprocentní šance se naskytla i Quaqliarellovi, italský reprezentant převzal dlouhý pas, bohužel pro domácí však namířil své zakončení do boční sítě. Nápor Neapole pokračoval a Inter po břevnu a boční síti zachránil výtečný Cesar, který velmi dobře zareagoval na pohotovou hlavičku Germana Denise, argentinský útočník zakončoval hluboko uvnitř pokutového území.

Také domácí zachránila tyč, Inter vyvinul tlak a po jednom z odražených míčů se dostal ke střele Sulley Muntari. Jak už bylo řečeno, domácí tým zachránila pravá tyč De Sanctisovy branky. Pak už zase hrozila Neapol, Quagliarella pokoušel štěstí z těžké pozice a málem mu to vyšlo, nicméně Cesar nemusel proti jeho střele zasahovat. Poslední šanci Neapole v prvním poločase vyprodukoval Hamšík, v běhu ale hodně přestřelil.

Druhý poločas začal lépe Inter, ke střele se protlačil Wesley Sneijder, ale brankář De Sanctis v pohodě kryl. Na brankáře domácích nevyzrál ani Makedonec Goran Panděv. Do třetice neprocpal míč za záda De Sanctise Diego Milito, z mírného úhlu měl o něco těžší úlohy než jeho předchůdci. Neapol sice neměla v průběhu druhého poločasu tolik šancí jako v prvním poločase, přesto byla velmi blízko úvodní branky. Denis tvrdě vypálil a Cesara znovu zachránila tyč! V poslední šanci utkání netrefil Marek Hamšík branku a utkání tak skončilo remízou 0:0.