Goran Panděv

Wesley Sneijder

Diego Milito

Julio Cesar

60' Barreto p., 63' Barreto p., - 69' Panděv, 74' Milito p.
Nejlepší hráč: Goran Panděv

INTER (4-2-3-1): 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel (39 Santon 64'), 2 Cordoba; 11 Muntari (7 Quaresma 65'), 4 Zanetti; 45 Balotelli (19 Cambiasso 79'), 10 Sneijder, 27 Pandev; 22 Milito. (1 Toldo, 23 Materazzi, 44 Carlsen, 89 Arnautovic). Trenér: José Mourinho.

Bari (4-4-2): 1 Gillet; 15 Belmonte, 5 A.Maisello, 19 Bonucci, 21 Parisi; 90 Alvarez (88 Kamata 89'), 14 Gazzi, 16 Donati, 11 Koman (7 Rivas 77'); 69 Meggiorini, 10 Barreto. (25 Padelli, 9 De Vezze, 18 S.Masiello, 18 Greco, 30 Allegrett). Trenér: Giampiero Ventura.

Inter ani napodruhé letos neporazil nováčka Bari.

Od roku 1996 Inter ze šesti zápasů vyhrál v Bari pouze jediný. Jednou remizoval a čtyřikrát prohrál.

V posledních 15 domácích soutěžních zápasech prohrálo Bari doma pouze jednou s Cagliari.

Pokud by Inter zvítězil, bylo by to poprvé, co pod koučem José Mourinhem vyhrál pět soutěžních zápasů v řadě. Nestalo se.

V utkání se kopali tři penalty. Dvě pro domácí během tří minut, jedna pro Inter. Zatímco první byla pro Bari jasná, druhá naopak velmi sporná. Ani penalta pro Inter však nebyla stoprocentní. Rozhodčí Rosetti v přechozích zápasech letošního ročníku zapískal čtyři penalty a všechny byly ve prospěch domácího týmu.

Komentátor Jan Slepička na televizní stanici Sport1 po nezapískaném faulu proti Interu prohlásil, že se říká, že Moratti má dlouhé prsty. Díky tomu si teď většina nezaujatých diváků myslí, že Inter podvádí. Víc takových imbecilů v televizi, děkujeme.

Davide Santon si po zranění, které si přivodil na konci října, zahrál poprvé v lize.

Milito vstřelil 12.ligový gól.

Walter Samuel odehrál 300.zápas v Itálii.

Mistrovský Inter Milán ve 20. kole zaváhal na hřišti Bari, když jen remizoval 2:2. Nerazzurri však mohli dopadnou hůře, neboť v průběhu druhého poločasu prohrávali už 0:2. Konečná remíza je pro Inter přeci jenom ztrátou, zítra toho bude jistě chtít využít AC Milán.

Inter začal utkání velkou šancí, jenomže Wesley Sneijder nabídnutou tutovkou pohrdl. Nicméně domácí byli více nebezpeční, Alvarez se dostal do nebezpečného zakončení, ale Inter má v brance Cesara a ten prokázal své nesmírné kvality. Cesar se ukázal i při další šanci domácích, když nepropustil tvrdou Parisiho dělovku z ostřejšího úhlu. Bari útočilo, ale najít recept na obranu Interu se alespoň v prvním poločase nepodařilo.

Druhý poločas nabídl ještě lepší podívanou než ten první, a to především díky tomu, že začaly padat branky. Nejprve však ukázal skvělou kopací techniku Wesley Sneijder, ten před týdnem dvěma góly z přímých kopů přispěl k vítězství nad Sienou a nyní k brance měl opět velmi blízko, ovšem vyznamenal se Gillet, jenž jeho ránu vyrazil. Pak už přišly chvíle domácích, Donati pálil nad a o chvíli později zahrál obránce Samuel v pokutovém území rukou a kopala se penalta. Barreto jí proměnil a Bari senzačně vedlo 1:0. Uběhlo pár minut a Barreto si mohl celou situaci zopáknout, Lucio fauloval Parisiho a Barreto další penaltou nepohrdl - 2:0 pro Bari. Barreto mohl završit hattrick, jeho nebezpečnou ránu skvěle zlikvidoval Cesar.

Už se zdálo, že Inter po delší době prohraje, jenomže Mourinhovi hoši se v žádném případě nevzdali. José Mourinho pochopitelně na nepříznivý vývoj zareagoval střídáním a to se mu vyplatilo. Mario Balotelli z dálky napřáhl a ačkoliv střela nepronikla až k Gilletovi, brankář Bari na ní zareagoval a šel k zemi, to se mu stalo osudným, neboť z dorážky snížil Goran Panděv - 2:1. Bari v tu chvíli moc dobře vědělo, že udržet jakýkoliv bodový výsledek bude ještě velmi těžké. Tato slova se náhle potvrdila poté, co Bonucci fauloval v pokutovém území pronikajícího Panděva a z následné penalty vyrovnal nejlepší střelec Interu Diego Milito - 2:2.